WAP zapytuje jasnowidzącą

Szanowna Pani, wiedzeni ciekawoscia poznawcza zapytujemy:
dlaczego wybrala Pani 27 kwietnia 2006  godz. 18:30 na dzien spotkania o SWIETLISTEJ sile Aniolow?
Ponizej podano, ze Pani "Zgłębiała astrologię, jasnowidzenie i chiromancję".
Zapewne wiec znany jest Pani horoskop horarny owego dnia 27 kwietnia br., w ktorym o godz. 21:45 ma miejsce Now Ksiezyca w trygonie do Lilth oraz opozycji in mundo do Jowisza w Skorpionie, oraz kwadratur: Slonce-Saturn, Merkury-Mars, Now-Neptun. A takze wielki trygon z znakach Wody
Bedziemy wdzieczni za wyjasnienie, z punktu widzenia konkretnych regul astrologii klasycznej.
Z powazaniem.
Warsztat Astrologii Profesjonalnej
Pracownia Arkadia Bielsko-Biała


27.IV.2006
"ŚWIETLISTA SIŁA ANIOŁÓW "
SPOTKANIE Z ANETĄ SZAŁAPSKĄ

ANETA SZAŁAPSKA
Wizjonerka, prowadząca program telewizyjny "Wróżba dla Ciebie"
Większość talentów odziedziczyła po swoich rodzicach. Zgłębiała astrologię, jasnowidzenie i chiromancję. Dzięki darowi jasnowidzenia nabyła zdolność łączenia się z Kroniką Akaszy, będącą zbiorem wszystkich przeszłych i przyszłych wydarzeń zapisanych w aurze naszej planety. Z łatwością nawiązuje kontakt z duszami nienarodzonych jeszcze dzieci i pomaga kobietom, które nie mogą zajść w ciążę.

Ze wszystkich rodzajów kart wróżebnych najbardziej przemawiają do niej Karty Anielskie pochodzące z talii "Życie Aniołów". Odczytuje je na własny, intuicyjny sposób.
Wizjonerka chciałaby, aby wszyscy ludzie na Ziemi byli szczęśliwi, jednak wie, z doświadczenia, że na upragnione szczęście trzeba czasem długo poczekać.
"Bądźmy cierpliwi, a dobre chwile na pewno zagoszczą w naszym życiu, bo każdy człowiek ma swój czas".
Anielskie energie towarzyszą wszystkim na każdym kroku. Anioły pomagają nam delikatnie kierując naszym życiem. Wystarczy, że nauczymy się rozpoznawać te magiczne chwile i wsłuchiwać się w ich doradzające nam głosy.

JAK ROZPOZNAć ANIELSKĄ INGERENCJę?
To pomyślne zbiegi okoliczności, przebłysku intuicji, odczucia, że znajdujemy się we właściwym miejscu, o właściwym czasie, z sukcesem zajmując się właściwą sprawą.
Najbardziej uniwersalnym boskim posłańcem jest Anioł Stróż, który odpowiada za większość pozytywnych zdarzeń w naszym życiu.
Karty Anielskie są znakomitym sposobem na rozwijanie zdolności porozumiewania się z Aniołami i innymi energiami opiekuńczymi.
W każdym człowieku znajdują się odpowiedzi na wszystkie pytania. Wystarczy, że wsłuchamy się we własne wnętrze i pozwolimy, aby do głosu doszły nasze najlepsze boskie cechy.

Spotkanie odbędzie się w Warszawie w "Ośrodku Nowolipie",
ul. Nowolipie 25b, godz. 18:30
Inwestycja duchowa –  10 zł
Wszelkie informacje i zapisy: ARS LIBRA
tel/fax 022 784 38 63, tel. kom. 0605 083 118, 0501 504 673
strona internetowa: www.arslibra.vel.pl,  e-mail:arslibra@o2.pl
.

z ostatniej chwili:

Szanowny Panie Leonie.

Dziękujemy za list.
Termin spotkania z Anetą Szałapską był z dawna oczekiwany z powodu jej długiej nieobecności w kraju. Więc, kiedy tylko powróciła ze swoich wojaży ustaliliśmy pierwszy odpowiadający jej termin – trochę "przypadkowo".

Jednakże pani Aneta w swoim horoskopie posiada:

Marsa w Rybach w I domu, Jowisza w XII domu, Neptuna na MC w X domu w Strzelcu. Co się zaś tyczy Lilith to odkrycie jej zbiegło się z narodzinami jej drugiej córki.

Mam nadzieje, że moje wyjaśnienia pomogły.

Serdecznie pozdrawiam

Włodzimierz Osiński

*************************************************************************

LZ: Dzięki serdeczne. Zapytałem, bowiem znam setki horoskopów "na pamięć", jak to szachista. Przypomniał mi się horoskop pewnego profety czyli Karola Marksa (załącznik) i – w świetle bieżących układów – zaniepokoiłem się o miłą Panią Anetę. W każdym razie, motyw Lilith warto zneutralizować, np. graficznym ujęciem faz Księżyca (jako jednorazowe, tym razem, tło dla postaci Pani Anety Szalapskiej). Zapewne to nie moja sprawa, ale Anioły czasami pracują za pośrednictwem życzliwych górali.

Powodzenia!

LZ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *